O společnosti Domus Ventures

Domus Ventures

Domus Ventures (založeno 1997) se stal v průběhu posledních let jedním ze světových lídrů nábytkářského průmyslu a vyrábí vysoce kvalitní nábytek pro Outdoor i Indoor použití. Ve svých vlastních výrobních závodech a kancelářích v Německu, Singapuru, Číně a Indonesii zaměstnává přes 2200 kvalifikovaných  pracovníků a ročně exportuje celkem 1600 kontejnerů do celého světa.

Jeden ze dvou zakladatelů, charizmatický Horst Heinrichs říká o založení společnosti:

„Kromě zájmu o hezké vybavení a design jsme s nábytkem neměli dříve mnoho společného“. Horst působil jako firemní poradce na mezinárodních trzích a Petra Dieners pracovala po svém studiu obchodu jako obchodně-marketingová manažerka pro Asii a tichomoří u německé firmy s brýlemi. V roce 1997, v době asijské krize, získali společně v Indonézii výrobní halu teakového nábytku a v roce 1998 založili v Singapuru firmu Domus Ventures. Tím byl položen základní kámen úspěchu. O trochu později začali připravovat výrobu nábytku z ratanu a loomu. Od roku 2002 společnost vyrábí v Číně zároveň nábytek z bezúdržbového umělého ratanu pro venkovní použití. Čas vrátil Petru Dieners zpět do Německa, kde založila v Duesseldorfu distribuční společnost pro německy mluvící země. Horst Heinrichs žije stále v Asii a vede výrobu v indonézských i čínských výrobních závodech.

Od roku 2009 se firma s velkým nasazením postavila výzvě vyrábět vysoce kvalitní a značkový nábytek pro bydlení. Společnost se řídí stále heslem  „To be Different – být odlišní“.

Tým designérů DV spolupracuje také s mezinárodními odborníky a designéry známých jmen a společně tak vyvíjí nové směry. Všechny výrobky jsou celosvětově designově chráněny a patentovány.  

Cílem společnosti je vyrábět vysoce kvalitní, pohodlný nábytek vyhovující přesně požadavkům a potřebám zákazníků za přiměřenou cenu.

Domus Ventures

Sphere card       dřvěná stavba 2011
Omlouváme se, nebylo navázáno spojení s databází.