Proč Domus Ventures

"TO BE DIFFERENT" - BÝT ODLIŠNÍ 

...to je hlavním mottem společnosti Domus Ventures. A protože jsme odlišní, tak i zákazníci, kteří kupují naše výrobky ( jídelní židle, jídelní stoly, sedačky, pohovky, konferenční stoly, stolky, manželské postele ) po celém světě jsou odlišné, hledají něco výjimečnéhoosobitého. Vyrábíme velmi kvalitní a moderní designový nábytek zejména z pletených materiálů pro interiérové i exteriérové ( zahradní ) použití.

Proč tedy nábytek od Domus Ventures?

  • značka uznávaná po celém světě
  • vyjadřuje přiměřený a účelný luxus
  • pohodlný, účelný, ale i romantický
  • kombinujeme německou mysl, systém a technologie s asijským vlídným přístupem, dovedností a řemeslnou zručností
  • inovativní design - unikátní a funkční, vytvořen vlastními či mezinárodními designéry
  • celosvětově patentovaný a chráněný design
  • vynikající poměr kvality a ceny

 

ZÁRUKA KVALITY

Na nábytek Domus Ventures poskytujeme dva roky záruku na výrobní vady.

Záruční doba začíná běžet dnem převzetí výrobku. Objeví-li se na zboží vada, je třeba reklamaci uplatnit neprodleně. Další používání zboží může zapříčinit prohloubení vady, znehodnocení zboží a může být důvodem k odmítnutí reklamace.

Zákazníci, kteří si výrobky zakoupí přímo u naší společnosti, mají navíc možnost vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Toto zboží nesmí být však poškozeno, použito, musí být vráceno kompletní v původním originálním a nepoškozeném obalu. Pokud nebudou splněny tyto podmínky, nemůžeme toto zboží z pochopitelných důvodů přijmout a bude na náklady zákazníka odesláno zpět.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení